Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 28. listopadu 2023 René
Foto

Skvěle vyjádřeno. Měli by si to přečíst Rajchlové, Zítkové, Vrábelové atd. I když - oni to samozřejmě vědí, ale žvanit o totalitě a nesvobodě budou dál.

Máme se dobře, nejlépe v historii. nemáme žebráky u cest. Milion lidí letos v Chorvatsku.

Karma

Z Východu přichází hodně zla. Určitě mnohem více než ze Západu, ale zrovna ten neobolševismus vidím spíše na ten Západ. Stejně tak ty nesmysly kolem čtyřiceti pohlaví, kolem zelené energie, rasismu naruby nebo kolem toho, že si šedesátiletá herečka vzpomene po třiceti letech na nějaké údajně sexuální obtěžování a žádá po osmdesátiletém režisérovi miliony za psychickou újmu.

Tyhle věci mi páchnou mnohem více Západem mezi Východem.

Takže kdybyste napsal, že "převážná většina zla přichází z Východu", souhlasil bych. Ale veškeré? To souhlasit nohu.

Zkuste si prosím dohledat, kdo a jak ten "neobolševismus" na Západ propašoval. A taky se zamyslete, komu ta podpora různých genderů, korektnosti, rasismu naruby a jiných pitomostí nejvíce vyhovuje.

Páchnout Vám to může, ale to lejno tam bylo hozeno z Východu!

Veškeré novodobé zlo pochází od kolektivistických ideologií hlásajících principy vyššího dobra, kterému se musí po dobrém či po zlém podřídit celá společnost.

Stejně jako Československo v roce 1950 bylo něco jiného než Československo v době Masaryka, tak dnešní Západ přestal být západem, který jsme tu měli v dobách prezidenta Reagana...

J60a66n 21P25a54v48e32l

12. 10. 2023 12:27

Zvykli jsme si žehrat na jisté, mnohdy jen zdánlivé nebo nutné omezování občanských svobod, aniž bychom si uvědomovali, jakými svobodami na rozdíl od totalitních systému disponujeme. Velmi rychle jsme zapomněli, jak to bylo s našimi právy, povinnostmi a svobodami ještě v době, od které nás nedělí ani dvě generace.

Zdroj: https://turnerjiri.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=807585

Tohle omlouvání nemám rád. Balancujeme mezi svobodou a jejím omezováním. Absolutní svoboda je anarchie a absolutní omezení je čistá policejní diktatura. Nechceme ani jedno, tudíž musíme balancovat. Ale prostě nelze nevidět, že v současné době je rovnováha vychýlena k utírání zadků a omezování svobody. Omezování svobody není natvrdo, jak jsme zvyklí u diktatury. Je to spíše ve stylu "budeme dělat dobro ve jménu lidstva i kdyby to měla znamenat jeho vyhlazení"

J63a38n 48Z50i52e52g14l35e13r

12. 10. 2023 16:36

Především ze Západu k nám přišla vyspělá kultura, která nás obohatila a civilizačně pozvedla. Viz němečtí zakladatelé českých, moravských a slezských měst, stavitel svatovítské katedrály Francouz Matyaš z Arrasu, italští architekti v éře renesance a baroka a mnozí další.

Ze zaostalého Východu k nám nic takového přijít nemohlo.

A marxismus, prapůvod různých levičáckých ismů vznikl kde? A Lenina vycvičil a poslal do Ruska kdo?

Foto

A sochu Marxe poslal kdo. A kdo jí slavnostně odhalil

Naopak ze západu , komunismus z Francie , Marxs a Engels z Německa a Anglie , Lenin importovaný a financovaný Německou říší ze Švýcarska , kolonialismus , nacismus , fašismus , koncentrační tábory - Zieglere je třeba se doučit .

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS