Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 28. listopadu 2023 René
Foto

Oficiálně muslimové nesouhlasí s teroristy, ale když v NY padala k zemi dvojčata, celý muslimský svět tančil v ulicích.

Foto

J44i88ř70í 46K96i36n69d13l

12. 10. 2023 17:51

U nás v Teplicích se radovali muslimští lázenští hosté.

J23a61n 25R28á60ž

12. 10. 2023 18:51

Žádný humanitní koridor Izrael v Gaze a okolí vytvořit nemůže, protože nemá kam vyústit. Do Izraele palestinské Araby vpustit je nesmysl a ostatní země je k sobě nepustí, protože vědí, že by si přivedly do domu radikální potížisty. Připomínám, že když dostali asyl v Jordánsku, tak v září 1970 se pokusili vyvolat revoluci a svrhnout jordánského krále. Proto byli z Jordánska vyhnáni, většinou do Libanonu, kde tento stát naprosto rozvrátili. A to všichni ví.

Palestinci jsou nevítánými "hosty" všude a proto namají kam z Gazy prchnout.

Přesně. Konec konců Egypt už presentoval, že má přechod otevřený, jenže pod přísnou kontrolou.

Foto

řiznám se, že ač mám obecně pozitivní vztah k židovství i ke státu Izrael, nebrání mi to být také kritický, a to jak s ohledem na historii, tak i současnost. Islámský radikalismus potažmo terorismus jsou reálné skutečnosti, ale příčinu více jak sedmdesát let táhnoucích se konfliktů lze hledat i, podotýkám i, v chybách, které provázely vznik státu Izrael i v politice Izraele, která historicky koliduje mezi smírnými a radikálními počiny, což je příklad současné vlády. Podotýkám znovu, že kroky Netanjahovy vlády nikoho neopravňují k teroristickým akcím a k vraždění lidí, ale takto namířená kritika není žádnou protiizraelskou propagandou, ale čirou skutečností.

Zdroj: https://turnerjiri.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=807612

P.S.: NEJDE O POSLEDNÍCH SEDMDESÁT LET. Zmínil jsem níže Lowrence , tedy skutečnou postavu z dějin. Někteří holt nepochopili, proč. Ač je to jenom zlomek z dějin nejen arabského světa.

Foto

Tvrdońová? Neznám Historie, či hysterie?. Vzpomenul jsem jenom ,,Lawrence z Arábie" Lawrence ovšem nevěděl, že Britové a Francouzi nemíní nechat Palestinu, Sýrii a Libanon Arabům, nýbrž že si je po válce rozdělí. Tím ovšem dělení neskončilo. Dodnes

Zase nápor na bednu Vy mě tedy nešetříte

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS