Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 28. listopadu 2023 René
Foto

P92e51t23r 30B37u31r45i97a47n

18. 10. 2023 10:56

Nic není černobílé, nic není křišťálově čisté. Vždy je špína za nehty i u těch, druhých, "lepších, hodnějších". A přesto jsem názoru, že byl Izrael zákeřné napaden teroristy nejhoršího kalibru, kteří šli cíleně za tím, aby vraždili nevinné, unesli nevinné, vyvolali strach a zděšení. Teď do světa vytrubují, jak jim Izrael zabíjí jejich nevinné. Jednat s nimi nejde. Vždy budete žít ve strachu, kdy zase přijdou na novou formu zabíjení, která vás nemilé překvapí. Co Izraeli zbývá? Jak chcete po dobrém mluvit s fanatikem, který má v popisu náboženského fanatismu zabít celý váš národ?

J89a59k86u95b 85Š64o68l21c

18. 10. 2023 10:13

Izrael provádí své operace s velkým ohledem na civilisty. Za veškeré mrtvé má odpovědnost Hamás. Pokud obyvatelé Gazy nechtějí, aby jejich děti umíraly, měli by to dát najevo a vrahy ze svého středu vypudit.

Samozřejmě, že muslimové a neomarxisté budou řvát a nerespektovat fakta. Doufám, že různé lži a podporu terorismu na internetu bude policie sledovat a konat.

Hamás nedovoluje civilistům z Gazy utéct (živé štíty), Egypt zavřel hranice. A pak přijde Turner a napíše, že se stáváme rukojmími Izraele.

To máte ze Sputniku nebo z Novosti?

Průměrně inteligentnímu člověku s průměrnou znalostí historie to jasné je. Kdo je dobrý a s kdo je zlý lze posoudit jednoduchou metodu. Jak se ten který režim chová ke svým občanům, opozici (existuje-li vůbec), menšinám, jak chrání osobní svobody, jakým způsobem se brání a jak zachází se zajatci. Zapálený ideolog to nepochopí, radikální islamista se Vám za odměnu zblízka podívá na zoubek. Kolik takových zapálených zubařů asi žije ve stínu Alláha, milosrdného, slitovného?

Autor zcela pomíjí, že Hamás si bere vlastní obyvatelstvo jako živé štíty. Úmyslně buduje odpalovací zařízení, sklady zbraní a další vojenské objekty v husté civilní zástavbě, pod školami a nemocnicemi. Na druhou stranu Izrael před každým bombardováním Gazany varuje několika způsoby. Co má Izrael podle pseudohumanistů, ke kterým má náš autor hodně nakročeno ještě víc dělat? Kdo je tedy vinen za mrtvé civilisty v Gaze? není to spíš Hamás? Tato teroristická organizace je klubko zmijí, které je třeba jednou pro vždy zničit, nebo alespoň vážně ochromit, aby byl aspoň chvíli v této části Izraele klid. Kdo to nechápe a nechápe souvislosti, neměl by si hrát na moudrého komentátora.

J56a16n 16M40i98k69e39š

18. 10. 2023 16:13

klasické libtardí obě strany jsou vinny, obě strany dělali chyby. agresor a obránce nám splývají. turner nepřekvapil

Opakem je pak vaše černobílé vidění, jinak barevného, světa.

Ale je zase hezké, že i levičáci již dnes dokáží přiznat, že Arabové v Evropě jsou "problém", což ještě nedávno bylo tabu...

J24a85n 36P36a59v18e85l

18. 10. 2023 18:21

Já to zkusím říct jednoduše. Vztahy tam jsou natolik pokakané, že nikdo neví, jak z toho.

Židé celý problém vyrobili, ale nabídli Arabům první i poslední, aby to vyžehlili. Nepomohlo to. Tedy, nabídli, ze začátku. Ale mají své fanatiky, kteří podporují budování osad na okupvaných územích a také se podílí na zasévání nenávisti.

Arabové jsou logicky naštvaní na Židy. Asi by je to časem trochu přešlo, ale jsou tady frakce, které šíření nenávistí získávají moc, reputaci a peníze. A dokud tyto frakce budou bohatě zásobené penězi a mocí, nepřestanou.

Rozumní lidé by se nedohodli. Ale Hamás Palestinci jsou totálně zabednění, takže smůla. Nemá to řešení

Důležité je, že o podporu západního světa nepřijdou teroristi z Palestiny:-(

Foto

Hezké teorie, ale občas je černobílé vidění nezbytné k přežití.

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS