Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 28. listopadu 2023 René
Foto

V druhém kole se to prohodí: zákaz bití křečků a chovu dětí.

A ve třetím už se nebude chovat ani bít nic. Nebude co!

Každý kdo absolvoval minimálně třetí třídu základní školy kde se mu dostalo základní matematické vzdělání nemůže podporovat migraci. Nebudu zde zmiňovat rozpálená kamna na které si ČR prostě nemusí sáhnout stačí se podívat na sousedy kteří už zahazují transparenty že to zvládnou. To už je vyšší kalibr tam už je potřeba nějaká inteligence a vlastní názor. Držme se základu tedy matematiky.

A když už tu vznikají návrhy kdo může volit tedy tuším že tam byla kritéria jako věk nebo IQ. Tak zde bych to vzal jako základní stavební kámen. Každý kdo podporuje migraci by měl být zbaven volebního práva.

PS: nemluvím tu o migraci z Ukrajiny. Ti lidé tu už pracují a žijí dávno a jsou většinově přínosem. Mluvím tu o migraci kterou nám nutí EU za potlesku současné vlády s dozimetrem v čele.

Foto

Takže, když matematiku, tak prostým součtem koblih a antikoblih dostanete cca 80 % voličů, kteří svým hlasem toto všechno schvalují a po těchto voličích, kterých je většina chcete, aby se vzdali svých volebních práv?

Dovedu pochopit, že někdo fandí green dealu a elektroautům. Ale nedovedu pochopit, proč někdo fandí migraci.

To je nějaká forma zlomyslnosti ?

Musím uznat pane Turnere, že se Vám povedl majstrštyk. Vy jste si zde na blogu rozhodně nevybudoval pověst kritika EU a tak věřím, že celá řada čtenářů neodhalí, že je tento text myšlen ironicky. Blahopřeji. A to bez ironie...

J25o41s71e84f 60N75i95k10l

24. 10. 2023 12:43

Politici molochu EU nemají nic důležitějšího na práci...tak vymýšlí ptákoviny, aby si svůj plat zasloužili...

EU vytváří problémy tam kde nejsou a pak je neúspěšně řeší.

Z článku je samozřejmě cítit jistá ironie, ale upřímně řečeno mi není jasné, kterým směrem ta ironie míří. Zda je to směrěm k EU, že řeší takové -prakticky- "kraviny", jako je zákaz chovu křečků a morčat, nebo že se snaží zakazovat takovou běžnou a často i nutnou věc, jako je občasný pohlavek nezvedenému dítěti, anebo zda to je ironie vůči ostatním čtenářům, kteří dělají z těchto uvažovaných zákazů nějaký zasadní problém, kteří by kvůli křečkům hned opouštěli EU nebo nedejbože schvalují jakékoliv násilí na dítěti, včetně výchovného pohlavku (a tudíž neschvalují, že by se řvoucí dítě v obchodě mělo řešit ústní přednáškou a nikoliv jedním pohlavkem...).

Ta ironie míří tím směrem, že kdo nadšeně nehujeří, je hlupák.

To je samozřejmě hoax z russké trollí farmy v Petrohradu. EU žádný takový hoax nechystá a ten počet zvířat taky nesouhlasí.

Foto

Váš článek dobře koreluje s jiným dnešním článkem na Idnes - že dítě pořádně seřvat je horší než ten lepanec. Možná nám zakáží komunikaci s vlastním dětmi ůplně

A pokud vám dítě řekne, že se cítí být Měsícem, budete je novou formu existence muset akceptovat a chovat se tak, že jím skutečně je.

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS