Již jsem to psal několikrát, ale nemohu opět jinak. To, že si Slováci zvolili Ficošenka respektuji. I když se nemohu ubránit dojmu, že to bylo za vydatné pomoci Ruských peněz. Nicméně mě u Slovenského premiéra, udivuje jedna nebetyčná drzost.

A to, jak se vyjadřuje k územní celistvosti a samostatnosti Ukrajiny. Je neskutečně trapné, když se tak vyjadřuje Slovák. Premiér země, která nikdy nevlastnila žádné území, nikdy nebyla samostatná a tím pádem, ani o své nároky nikdy nebojovala.

Vždy jen vznikla kolaborací s někým, kdo jí slíbil pofiderní samostatnost.

Zarazilo mě však, že si Slovenský národ vybral za premiéra člověka, kterého nedávno vyhnal po mafiánské vraždě novináře Kuciaka a jeho snoubenky. Je smutné, že si tento národ nechce pamatovat ani to, co se dělo před pár lety.

J35a95n 73P50a24v68l15í19k

24. 1. 2024 18:20

Ono je to smutné i u nás. Stačí si pustit video z Karviné, stačí jenom číst články nebo diskusi na idnesu, sledovat televizní zpravodajství, kde se to hemží populisty a kolaboranty nebo jenom kverulanty. Nejsme o nic lepší a hrozí nám totéž.

Zasloužená karma Maďarsko a Slovensko byly spojenci nacistického Německa, nyní jsou spojenci putinovského Ruska. To nepřekvapuje.

Spojenec Ruska?

Pomáha Rusku, alebo Ukrajine? Všetky vojenské zásoby poslalo Rusku, alebo Ukrajine?

Dnes sa vyrába v štátnych, alebo súkromných firmách zbrane pre Ukrajinu, alebo pre Rusko, ktorým terajšia vláda poslala dotáciu 100 miliónov Eur?

Štátna zbrojárska firma kde vláda zriadila tretiu smenu

vyrába Zuzany pre Rusko, alebo pre Ukrajinu?

D12a16v34i53d 61V37l88k

24. 1. 2024 14:29

Jojo je to smutné. Průser je i to jak jsou ty jejich dezoláti stále antisemitští. Za všechno prý můžou světovládní židi otřes.

"Dezoláti" sa nájdu v každom národe, je pravdou, že v poslednej dobe na Slovensku majú kvalitné podhubie.

Slovensko mělo plné zuby Československa, tak raději prodali možnost být protektorátem za možnost samostatného státu.

Čechy a Morava se hned vzdaly za možnost vyhnout se válce.

Výsledek v důsledku stejný - všichni podporovali Německo. Hra na zlé Slováky a hodné Čechy je pokrytecká.

Sting - History will teach us nothing...

Taky mě z jednání těchto dvou premiérů svědí dásně, ale dokážu se ještě pořád ovládat.

Velmi dobře napsáno. Karma za text a pěknej zbytek dne přeju.

To je Váš jednoduchý černobílý pohled, že kdo nejde s námi, jde proti nám. Ale je ještě třetí možnost a sice, že si zachovávají neutralitu....za 2. sv. války třeba Švýcarsko nebo Švédsko bylo taky neutrální... navíc jak píše níže pan Ulrich, Slovensko pomáhá Ukrajině poměrně dost nezávisle na tom, co plácá Fico...

... navrhněte třeba Orbanovi, ať je Maďarsko neutrální... Nepřežilo by, on to ví, proto zůstává v EU, i když pořád směrem k ní hloupě kafrá.

Pri vzniku Ceskoslovenska, Slovensko jako takove, neznalo svoji hranici na vychode. Kralova hora a Spissky hrad byly poslednim zazemim znameho Slovenska. Vsecno vychodne to bylo madarske ci rusinske.

Politicka strana Orbana, diskutuje o moznosti velkych Uher z dob Rakouska/Uherska. Velky duvod pro Madarsko se pratelit s Putinem.

Panu Teodoru Bezdechovi pripominam nekolik moravskych mist se stalou pripominkou te madarske minulosti. Uherske Hradiste je to nejvetsi. Ono to muze byt v tech myslenkach revansistu v Madarsku jeste dnes.

Smutné je, že stejně tak se chová Brusel vůči Izraeli.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS