Dobře napsáno. Tento agent je jedním z největších křiváků, co se kdy v naší politice vyskytli. Ale jeho fans je jedno. Právě proto ho obdivují.

Foto

Jiří, dejte tento článek na Blogosféru prosím.

Jinak - Babiš js psychopat. To není urážka, to je diagnosa, kterou mu m.j. stanovil MUDr. Radkin Honzák. Psychopat nechápe pojmy jako je čest, morálka, svědomí. To jsou pro něj cizí pojmy. On jim geneticky není schopen porozumět.

Tragédií není Bureš. Tragédií jsou jeho voliči.....

Řekl bych, že psychopat ty pojmy chápe, ale ne jejich význam a dopad. Pro něj jsou to jen slova jako kterákoli jiná.

Foto

K diskusi: I kdyby Bureš bylo jenom prázdné slovo s dílny StB, pro mne zůstane obludou schopnou i bestiální lži. Na tom nic nezmění žádné výkřiky o Pávkovi jako zelené gumě, která umí jen poslouchat rozkazy či jiné nejapnosti.

Vygumováno mají ti (alespoň v jedné části mozku), kteří ve svém fanatismu reagují nepříčetně, když je tento Babišův stín připomenut.

Podobně vygumováno má i současná moc, když nechává žít 🦆 o "největším hnusu".

Foto

Když se rozdávala čest a morálka, seděl Andrej 25085 Bureš Babiš v kadibudce s úpornou zácpou.

Jeho soudy jsou podobné, jako kdyby se žirafa chtěla soudit, že není žirafa.

Foto

Kdyby jenom on, že. Za padesátník nejmíń plná kredenc, jakož i blogy. Autor prováhal. Profi bublifukcista jej o den předběhl

Karma. Měl se zachovat jako chlap, ne jako srab.

A to je už čo povedať, keď je aj na Slovákov Bureš priveľa.

Velmi dobře napsané. O tom svědčí už to, že se paní učitelka, češtinářka, historička a znalkyně praxe StB "Nohavicová-Houdová" tolik čílí.

Foto

Jistě. Čílím. Pod dojmem tohoto článku jsem si dovolila odcitovat Kryla. Často na něj teď myslím, jak by to tu celé viděl:

"Král klečí před Satanem

Na žezlo se těší

A lůza pod platanem

Radu Moudrých věší

A zástup kacířů

Se raduje a jásá

že prvním z rytířů

Je veličenstvo Kat."

A samozřejmě jsem to hned schytala. Kryl už se taky nesmí? Na FB mě za jeho verše málem zlynčovali.

Upozorňuji, že Kryla miluji od patnácti.

Jsem ten poslední, kdo by chtěl hájit Bureše, protože si také myslím, že STBákem byl, a to vědomě, a výpovědím nadřízených o tom, že vlastně nepodepsal, nevěřím.

Nicméně nejsem si jistý, jestli to bylo čisté i z opačné strany. On to Bureš projel tak trochu kontumačně, protože přeci nezažaloval tu správnou stranu. A správnou stranou není Slovenská republika, ale Slovenská republika(!?). Asi jako v jiném podobném případě, kdy jistá vnučka autora nikdy nenalezeného článku musela žalovat na několikrát, aby se domohla omluvy za nestydatý výrok Miloše Zemana (apropos, omluvil se jí nakonec? Mám dojem, že i přes rozhodnutí soudu nikoli, že se nakonec omlouvalo jen naše ministerstvo). V tomhle mi obě naše země připadají podobné, jakýmsi nemravným způsobem ztěžují přístup k právu, a považuji za kouzelné, že takováhle levárna dopadla i na někoho tak levého, jako je Bureš.

Mnohem šťastnější bych ale byl, kdyby soudy řekly naprosto jasně "Agentem jste, Bureši, byl, vašemu nadřízenému nelze věřit, podpis na vázací listině je evidentně váš, a nazdar". A ne ty současné tanečky, že vlastně podal žalobu na nesprávnou stranu...

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS